ActivSport
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Pronosticuri meciuri fotbal, jucatori, echipe, clasamente, cluburi, asociatii, baze sportive, stiri si anunturi de fotbal.
 
AcasaAcasa  ACTIVSPORTACTIVSPORT  NoutatiNoutati  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Mingea Oficiala Cupa Mondiala
Inter Zapresic - Medimurje Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:49 am Scris de Admin

» Paraguay - Coasta de Fildes
Inter Zapresic - Medimurje Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:45 am Scris de Admin

» Chile - Irlanda de Nord 30.05.2010
Inter Zapresic - Medimurje Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:41 am Scris de Admin

» Ucraina - Romania 3-2
Inter Zapresic - Medimurje Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:38 am Scris de Admin

» BILETUL ZILEI PARIURI FOTBAL LUNI 31.05.2010
Inter Zapresic - Medimurje Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:37 am Scris de Admin

» BILETUL ZILEI PARIURI FOTBAL DUMINICA 30.05.2010
Inter Zapresic - Medimurje Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:35 am Scris de Admin

» Analiza pentru biletele zilei
Inter Zapresic - Medimurje Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 10:55 am Scris de oviandius

» Inter - Barcelona 20.04.2010
Inter Zapresic - Medimurje Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 1:57 pm Scris de aurelnane

» BILETUL ZILEI DUMINICA 16 .05.2010
Inter Zapresic - Medimurje Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 8:57 am Scris de Admin

Sondaj
Cine va lua campionatul anul acesta?
Steaua
Inter Zapresic - Medimurje Vote_lcap42%Inter Zapresic - Medimurje Vote_rcap
 42% [ 5 ]
CFR Cluj
Inter Zapresic - Medimurje Vote_lcap25%Inter Zapresic - Medimurje Vote_rcap
 25% [ 3 ]
Dinamo
Inter Zapresic - Medimurje Vote_lcap17%Inter Zapresic - Medimurje Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Vaslui
Inter Zapresic - Medimurje Vote_lcap8%Inter Zapresic - Medimurje Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Urziceni
Inter Zapresic - Medimurje Vote_lcap0%Inter Zapresic - Medimurje Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Timisoara
Inter Zapresic - Medimurje Vote_lcap8%Inter Zapresic - Medimurje Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Total voturi : 12

 

 Inter Zapresic - Medimurje

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 157
Data de inscriere : 25/03/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg Jiu

Inter Zapresic - Medimurje Empty
MesajSubiect: Inter Zapresic - Medimurje   Inter Zapresic - Medimurje Icon_minitimeVin Apr 02, 2010 1:00 pm

Cea de-a doua partida a zilei se va desfasura pe Stadionul RC Zapresić din Zapresić , acolo unde echipa locala Inter Zapresic da piept cu Medimurje intr-o partida ce se anunta extrem de echilibrata. Ambele echipe se afla in partea inferioara a clasamentului general , gazdele de la Inter Zapresic se afla pe locul treisprezece cu douazeci si unu de puncte acumulate dupa primele douazeci si doua de etape in timp ce adversarii sai din acest meci , Madimurje se afla cu doua pozitii mai sus , locul unsprezece cu douazeci si doua de puncte. Nici una dintre cele doua echipe nu trece printr-o perioada foarte buna , gazdele nu au mai reusit sa castige o partida de la meciul cu Lok. Zagreb de pe douazeci si unu noiembrie anul trecut in timp ce Madimurje a reusit sa castige ultimul meci pe douazeci si sapte februarie anul acesta , aceasta fiind si singura victorie in ultimele zece etape disputate in prima liga. In meciul disputat in tur pe terenul celor de la Medimurje , gazdele de atunci au reusit sa se impuna cu 2-1 si vor incerca sa obtina si in acest meci cele trei puncte puse in joc.

Ultimele meciuri directe

Medimurje 2 - 1 Inter Zapresic
Medimurje 4 - 0 Inter Zapresic
Medimurje 2 - 3 Inter Zapresic
Inter Zapresic 3 - 0 Medimurje
Inter Zapresic 0 - 1 Medimurje

Pronostic 1, scor corect 2-1
Sus In jos
http://activsport.ro
 
Inter Zapresic - Medimurje
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fiorentina - Inter
» Inter - TSKA Moscova
» Inter - Juventus 16.04.2010
» Inter - Barcelona 20.04.2010
» Timisoara - Inter Curtea de Arges

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ActivSport :: Fotbal :: Campionate externe :: Croatia-
Mergi direct la: