ActivSport
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Pronosticuri meciuri fotbal, jucatori, echipe, clasamente, cluburi, asociatii, baze sportive, stiri si anunturi de fotbal.
 
AcasaAcasa  ACTIVSPORTACTIVSPORT  NoutatiNoutati  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Mingea Oficiala Cupa Mondiala
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:49 am Scris de Admin

» Paraguay - Coasta de Fildes
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:45 am Scris de Admin

» Chile - Irlanda de Nord 30.05.2010
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:41 am Scris de Admin

» Ucraina - Romania 3-2
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:38 am Scris de Admin

» BILETUL ZILEI PARIURI FOTBAL LUNI 31.05.2010
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:37 am Scris de Admin

» BILETUL ZILEI PARIURI FOTBAL DUMINICA 30.05.2010
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:35 am Scris de Admin

» Analiza pentru biletele zilei
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 10:55 am Scris de oviandius

» Inter - Barcelona 20.04.2010
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 1:57 pm Scris de aurelnane

» BILETUL ZILEI DUMINICA 16 .05.2010
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 8:57 am Scris de Admin

Sondaj
Cine va lua campionatul anul acesta?
Steaua
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_lcap42%Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_rcap
 42% [ 5 ]
CFR Cluj
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_lcap25%Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_rcap
 25% [ 3 ]
Dinamo
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_lcap17%Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Vaslui
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_lcap8%Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Urziceni
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_lcap0%Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Timisoara
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_lcap8%Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Total voturi : 12

 

 Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 157
Data de inscriere : 25/03/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg Jiu

Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Empty
MesajSubiect: Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan   Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Icon_minitimeJoi Apr 15, 2010 9:05 am

Desi s-a afisat cu fete din liga tanara a lumii mondene, precum Ramona Gabor, Andreea Tonciu si, mai nou, Raluca Ogica, Cristian Daminuta si-a incercat norocul si cu o femeie mai coapta, cantareata si creatoarea de moda Sonia Trifan. Strategia lui insa nu a functionat.
Craiul dinamovist a suferit recent o deceptie. Obisnuit ca fatucile carora le flutura cardurile pe sub nas sa-i cada la picioare, Daminuta a facut cunostinta si cu gustul amar al infrangerii. Cel putin asa sustine Sonia Trifan, cea care ar fi trebuit sa-i fie victima, dar nu s-a lasat cucerita.


Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Cum-te-imbraci-de-revelion-uite-ce-tinute-iti-propune-sonia-trifan-galerie-foto_16Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan Daminuta
Episodul s-a desfasurat recent intr-un cunoscut club din centrul Bucurestiului, unde blonda si-a lansat ultima colectie vestimentara. In public se afla si Daminuta care, potrivit celor prezenti, a facut o pasiune subita pentru Sonia. Aruncand o privire in palmaresul fotbalistului, blonda nu ar fi facut, in mod normal, parte din targetul lui. Daca pana acum a tintit la manechinele abia trecute de 20 de ani, cele mai cunoscute fiind Ramona Gabor, Andreea Tonciu si Raluca Ogica, se pare ca de data aceasta a vrut sa-si incerce norocul cu o femeie ceva mai experimentata, sarita de 30. Asa ca si-a pus in aplicare strategia de cucerire. A fixat-o cu privirea si nu a scapat-o din ochi toata seara. Daca a vazut ca este ignorat, a inceput sa se intereseze disperat de numarul ei de telefon, evitand sa o abordeze direct. Cert este ca incercarile lui nu au dat roade si dinamovistul a ramas cu buza umflata, lucru confirmat chiar de Sonia. "Am observat ca baiatul asta se uita la mine precum un scolar timid care se prezinta la profesoara cu lectia neinvatata, dar nu i-am dat atentie, pentru ca relatiile cu pusti de varsta lui sunt doar de distractie, iar eu sunt de cursa lunga". Iar acesta nu este singurul motiv pentru care i-a ignorat avansurile. "Sunt dinamovista, dar nu-mi place Daminuta. Joaca slab", ne-a marturisit Sonia, justificand inca o data alegerea ei.
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan 9272760-lg
Sus In jos
http://activsport.ro
 
Lui Daminuta nu i-a mers si la Sonia Trifan
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ActivSport :: Sexi sport-
Mergi direct la: