ActivSport
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Pronosticuri meciuri fotbal, jucatori, echipe, clasamente, cluburi, asociatii, baze sportive, stiri si anunturi de fotbal.
 
AcasaAcasa  ACTIVSPORTACTIVSPORT  NoutatiNoutati  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ultimele subiecte
» Mingea Oficiala Cupa Mondiala
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:49 am Scris de Admin

» Paraguay - Coasta de Fildes
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:45 am Scris de Admin

» Chile - Irlanda de Nord 30.05.2010
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:41 am Scris de Admin

» Ucraina - Romania 3-2
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:38 am Scris de Admin

» BILETUL ZILEI PARIURI FOTBAL LUNI 31.05.2010
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:37 am Scris de Admin

» BILETUL ZILEI PARIURI FOTBAL DUMINICA 30.05.2010
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Icon_minitimeDum Mai 30, 2010 11:35 am Scris de Admin

» Analiza pentru biletele zilei
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Icon_minitimeJoi Mai 27, 2010 10:55 am Scris de oviandius

» Inter - Barcelona 20.04.2010
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Icon_minitimeJoi Mai 20, 2010 1:57 pm Scris de aurelnane

» BILETUL ZILEI DUMINICA 16 .05.2010
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Icon_minitimeDum Mai 16, 2010 8:57 am Scris de Admin

Sondaj
Cine va lua campionatul anul acesta?
Steaua
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_lcap42%Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_rcap
 42% [ 5 ]
CFR Cluj
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_lcap25%Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_rcap
 25% [ 3 ]
Dinamo
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_lcap17%Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_rcap
 17% [ 2 ]
Vaslui
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_lcap8%Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Urziceni
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_lcap0%Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Timisoara
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_lcap8%Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Total voturi : 12

 

 Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 157
Data de inscriere : 25/03/2010
Varsta : 37
Localizare : Tg Jiu

Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Empty
MesajSubiect: Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca   Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca Icon_minitimeJoi Apr 15, 2010 9:01 am

Fotomodelul Joana Machado, iubita fotbalistului brazilian Adriano, a declarat ca acesta i-a oferit 1,1 milioane de dolari pentru a nu poza in Playboy.
Fotbalistul brazilian Adriano (Flamengo) i-a oferit iubitei sale, fotomodelul Joana Machado, suma de 1,1 milioane de dolari (aproximativ 810.000 de euro) pentru ca aceasta sa nu pozeze dezbracata in revista Playboy, anunta ziarul As.
Joana Machado a declarat pentru ziarul O Dia ca Adriano i-a dat dublul sumei oferite de revista dedicata barbatilor. Conform presei din Brazilia, oferta Playboy a fost de ceva mai mult de jumatate de milion de dolari. Machado trebuia sa apara dezbracata pe coperta revistei din luna iunie, practic atunci cand incepe Campionatul Mondial din Africa de Sud.
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca 56371-0-joana_machado_sexy3

Fostul jucator al echipelor Inter si Parma s-a opus acestei aparitii si a venit cu o oferta mult mai tentanta pentru iubita sa. Joana Machado a declarat ca ar vrea sa se casatoreasca cu Adriano inaintea inceperii turneului final. Fotbalistul se afla in vizorul selectionerului Dunga, el fiind convocat la diverse partide de verificare.
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca 56372-0-joana_machado_sexy4
Joana Machado a fost de curand protagonista unui mare scandal. In luna martie, ea a facut o criza de gelozie si a aruncat cu pietre in masinile unor jucatori de la Flamengo, deoarece acestia nu o invitasera si pe ea la o petrecere la care se afla Adriano. In urma acestui incident, conducerea clubului Flamengo l-a exclus pe Adriano din delegatia care a calatorit in Venezuela pentru un meci din Cupa Libertadores.
Sus In jos
http://activsport.ro
 
Adriano si-a platit iubita pentru a nu se dezbraca
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Analiza pentru biletele zilei

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
ActivSport :: Sexi sport-
Mergi direct la: